پیام تسلیت رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پی درگذشت دکتر قدرت‌الله محمدی

شناسه : 6265223

پیام تسلیت رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پی درگذشت دکتر قدرت‌الله محمدیپیام تسلیت رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پی درگذشت دکتر قدرت‌الله محمدی

 
 
دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پیامی درگذشت دکتر قدرت‌الله محمدی عضو هیئت علمی دانشکده‌ی دامپزشکی این دانشگاه را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این پیام آمده است:
إنّا لله و إنّا الیه راجعون
 
پرکشیدن ناگهانی و ناباورانه‌ی استاد و همکار دلسوز آقای دکتر قدرت‌الله محمدی، عضو هیئت علمی دانشکده‌ی دامپزشکی که مظهر تعهد، نیک‌اندیشی و انسان‌دوستی بود، جامعه‌ی دانشگاهی شهید چمران اهواز را در غمی جانکاه فرو برد. زنده‌یاد دکتر محمدی که یادگار شهید والامقام خان‌محمد محمدی، از نخستین شهیدان دفاع مقدس بود، همواره دل در گرو سربلندی ایران و اعتلای دانشگاه داشت. آن زنده‌یاد به رغم بیماری مزمن، لحظه‌ای از تکاپوی علمی و پژوهشی و خدمت صادقانه به دانشگاه نایستاد و بی‌گمان خدمات ارزنده‌اش در حافظه‌ی همکاران، دوستان و شاگردانش تا همیشه به یادگار خواهد ماند. 
این‌جانب، با نهایت اندوه و تأسف، ضایعه‌ی درگذشت جان‌گداز دوست و همکار فرهیخته، زنده‌یاد دکتر محمدی را به جامعه‌ی علمی کشور، همه‌ی دوستان و همکارانم در دانشگاه شهید چمران اهواز، به‌ویژه به همکار داغدیده و همسر گرامی‌‌اش، سرکار خانم دکتر محمدی و فرزندان دلبندشان تسلیت عرض می‌کنم. 
از درگاه پروردگار متعال برای آن فقید سعید، آمرزش بی‌کران و آرامش ابدی در جوار ارواح طیبه‌ی نیکان، به‌ویژه هم‌‌نشینی با پدر شهیدشان در رضوان الهی مسئلت می‌کنم و در این مصیبت تابسوز برای بازماندگان و دوستان آن همکار گرامی بردباری و پاداش نیکو آرزومندم. 
 
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 3.8333333333333335 stars out of 5.