سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان خوزستان

سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان خوزستان


سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان خوزستان

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، فردا (هفتم اسفندماه) به منظور سفری دوروزه وارد خوزستان می‌شود .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این سفر دوروزه، وزیر علوم در بدو ورود خود به خرمشهر (روز دوشنبه) در مراسم غبارروبی، عطرافشانی و تجدید میثاق با شهدای گمنام دانشگاه خرمشهر شرکت می‌کند.
 بازدید از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و شرکت در جلسه شورای اداری این شهرستان، دیگر برنامه‌های وزیر در این شهرستان هستند
.

بازدید از پروژه ملی طراحی و ساخت پمپ‌های سرچاهی میله‌ای و کششی (SRP) ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی خیرساز، ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه شهید چمران اهواز، افتتاح مرکز آموزشی زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان، نشست با تشکل‌های دانشجویی، افتتاح دانشکده عمران و محیط‌زیست، دیدار با آیت‌الله موسوی جزایری، نماینده ولی‌فقیه در استان و شرکت در جلسه شورای دانشگاه شهید چمران اهواز، برنامه‌های غلامی در سفر به اهواز هستند .

در دومین روز سفر وزیر علوم به خوزستان، روز سه‌شنبه دانشکده علوم دامی و صنایع غذایی و سرای پژوهش دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان افتتاح می‌شوند.
وزیر علوم سپس از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان بازدید کرده و نشستی نیز با اعضای هیئت ممیزه و شورای این دانشگاه خواهد داشت
.

دکتر غلامی در ادامه به شوشتر سفر خواهد کرد .

آدرس کوتاه :