درخشش دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در مسابقه‌ی ملی «ره‌نشان»

شناسه : 6275263

درخشش دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در مسابقه‌ی ملی «ره‌نشان»درخشش دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در مسابقه‌ی ملی «ره‌نشان»

 
 
مسابقه ملی ره نشان به عنوان نخستین رویداد مسئله محور بنیاد ملی نخبگان برگزار شد و شش دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در مقاطع مختلف تحصیلی به عنوان نفرات اول تا سوم این مسابقه برگزیده شدند. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشجویان برگزیده این رویداد همگی از سوی انجمن علمی دانشجویی مکانیک وابسته به مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران در این مسابقه ملی شرکت کرده بودند و در پایان دو مقام اول، دو مقام دوم و دو مقام سوم برای این دانشگاه به ارمغان آوردند. 
بنا به این گزارش، کیاوش شیخی دانشجوی دکتری دامپزشکی با پروژه «تحلیل داده های ژنتیکی برای دامداری هوشمند» و محمدرضا صالح زاده دانشجوی مهندسی شیمی با پروژه «تولید شوینده با قابلیت از بین بردن لکه های خون و ادرار» حائز مقام اول در این رویداد ملی شدند. همچنین فاطمه فروزان مهر دانشجوی مهندسی برق با پروژه «دوربین های پلاک خوان» و محمدحسین نبگان دانشجوی مهندسی مکانیک با پروژه «شبیه سازی کامپیوتری فرآیند تخلیه مکانیزه راکتورها و مخازن» رتبه دوم مسابقه ره نشان را کسب کردند. محمدحسن نبگان دانشجوی مهندسی برق با پروژه «سیستم مدیریت باتری و روش‌های کنترل دما در پک باتری خودروهای الکتریکی» و دانیال کرد دانشجوی کارشناسی ارشد رشته شیمی با پروژه «تولید بتاگلوکان از مخمر ساکارومایسس سرویزیه» نیز مقام سوم این رویداد را از آن خود کردند. 
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز کسب این موفقیت را به جامعه دانشگاهی تبریک می گوید.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.