برگزاری سومین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور بیش از 500 دانشجو

شناسه : 2292447

برگزاری سومین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور بیش از 500 دانشجو

 

رئیس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری سومین المپیاد علمی دانشجویی این دانشگاه با حضور بیش از 500 دانشجو خبر داد و گفت: این دوره از المپیاد روزهای پنج‌شنبه و جمعه 25 و 26 بهمن‌ماه امسال در دانشکده مهندسی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر امیرمحمد احدی بیان کرد: این آزمون طبق زمان‌بندی انجام‌شده در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌گردد.

وی در خصوص تردد دانشجویان نیز، افزود: اتوبوس برای انتقال دانشجویان از درب ورودی شمالی دانشگاه(مجاور پل پنجم) به حوزه امتحانی و بالعکس در طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه برای داوطلبان مهیا می‌باشد.

رئیس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز، ادامه داد: همچنین سرویس ویژه‌ای از ایستگاه معاونت امور دانشجویی در ساعت 7:00، 7:20 و 7:40 دقیقه صبح و از خوابگاه پسرانه شهید علم الهدی در ساعت 7:00 و 7:30 دقیقه صبح دانشجویان را به محل آزمون انتقال خواهد داد.

احدی تأکید کرد: حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از زمان برگزاری آزمون در حوزه امتحانی( دانشکده مهندسی) الزامی است و دانشجویان پس از حضور در حوزه آزمون با ارائه کارت شناسایی معتبر شامل کارت ملی و کارت دانشجویی می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام و سپس با توجه به شماره داوطلبی در صندلی‌های خود مستقر شوند.

وی، تصریح کرد: حضور داوطلبان در کلیه جلسات آزمون الزامی است و همراه آوردن ماشین‌حساب غیرقابل‌برنامه‌ریزی فقط برای رشته‌های مجاز، بلامانع است.

گفتنی است دانشجویان در سومین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته‌های مهندسی برق الکترونیک، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر،  علوم و مهندسی آب، مهندسی بیوسیستم، مهندسی زراعت و اصلاح نباتات، مهندسی خاک‌شناسی، مهندس علوم باغبانی، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی، مجموعه زیست‌شناسی، سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت، دامپزشکی، ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، حسابداری، مدیریت، اقتصاد، علوم سیاسی،  حقوق، علوم جغرافیا، تاریخ(اسلام، ایران و جهان)، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فرانسه، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآن و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم تربیتی، مشاوره، روان‌شناسی، علم اطلاعات و دانش شناسی، مهندسی معماری، گرافیک و نقاشی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

داوطلبان می‌توانند برای دریافت برنامه امتحانات سومین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز، اینجا کلیک نمایند.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.