يکشنبه, 1 بهمن 1396
عنوان : انتصاب دكتر كلاه كج به عنوان رئیس دانشكده هنر شوشتر
کد خبر : ۱۴۱۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ 
ساعت : ۱۳:۲۰:۲۹

در حکمی از سوی دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دكتر منصور كلاه كج عضو هیئت‌علمی دانشكده هنر شوشتر، به سمت ریاست این دانشکده منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در متن این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالي، به استناد ماده 6  آیین‌نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي پژوهشي و فناوري، مصوب ششصد و هشتاد و چهارمين جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي، به موجب اين ابلاغ و با حفظ سمت آموزشي به مدت 2 سال به سمت رئيس دانشكده هنر شوشتر منصوب می‌گردید .

انتظار می‌رود همسو باسیاست‌ها و راهبردهاي توسعه آموزش عالي در نقشه جامع علمي كشور و برنامه‌های توسعه دانشگاه در جهت دستيابي دانشگاه به جايگاه برتر در سطح ملي و منطقه‌ای با ارتقاي كمي و كيفي دانشكده از طريق جلب مشاركت و هم‌فکری همكاران، با محوريت سه رسالت بنيادين آموزش، پژوهش و ارائه خدمات هدفمند و سودمند به جامعه و بهره‌گیری از شیوه‌های علمي برنامه‌ریزی، با اولويت حفظ مصالح و منافع مادي و معنوي دانشگاه همراه با قانون‌گرایی و انضباط اداري و مالي، در اجراي سیاست‌های دانشگاه در قالب طرح و اقدامات برنامه‌ریزی‌شده، اقدام نماييد.

اميد است در پرتو عنايت خداوند متعال موفق و مؤید باشيد .


همچنین دکتر خواجه در نامه‌ای از تلاش‌های دكتر محمدرضا سوداگر رئیس پیشین این دانشکده تقدیر کرد.

 

در متن این نامه آمده است:  

با توجه به اتمام دوره تصدی جنابعالی در سمت « رئیس دانشکده هنر شوشتر » بدينوسيله از زحمات و همكاري شايسته شما تشكر و قدرداني می‌گردد.

از درگاه خداوند متعال براي آن برادر ارجمند، سلامتي، بهروزي و توفيقات روزافزون مسئلت می‌نمایم.‏


نمایش تعداد بازدیدها : 732
دانشگاه شهيد چمران اهواز

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8