" کارگاه آموزشی ارتقای رتبه و مرجعیت علمی دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی"

" کارگاه آموزشی ارتقای رتبه و مرجعیت علمی دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی"


از سوی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برگزار می‌شود؛

" کارگاه آموزشی ارتقای رتبه و مرجعیت علمی دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی"

از سوی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید چمران اهواز، کارگاه آموزشی ارتقای رتبه و مرجعیت علمی دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی، راهبردهای مؤثر و راه‌حل‌های کاربردی ویژه اعضای هیئت‌علمی دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز این کارگاه آموزشی که مدرس آن دکتر علی گزنی عضو هیئت‌علمی مرکز اطلاع‌رسانی علوم و فناوری منطقه‌ای شیراز است، ‌‌سه‌شنبه 28 فروردین 97 ساعت 9 الی 13 در سازمان مرکزی - سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار می‌گردد.

ازجمله سرفصل و محتوای این کارگاه می‌توان به اثرگذاری یا کیفیت پژوهش چیست و چرا اهمیت دارد؟، وضعیت موجود دانشگاه در اثرگذاری پژوهش چیست؟، چگونه میزان فنآورانه و نوآورانه بودن پژوهش‌ها را موردسنجش قرار دهند؟، چگونه به تدوین آیین‌نامه‌ها بپردازند تا اثرگذاری پژوهش‌ها را افزایش دهند؟،چه برنامه‌های اجرایی را برای ارتقاء سطح اثرگذاری پژوهش بکار گیرند؟، چارچوب پژوهش‌های هدفمند، هوشمند و نظام‌مند کدام است؟ و راهبردها و راهکارهای علمی ارتقاء سطح دانشگاه کدم‌اند؟، اشاره کرد.

هدف از برگزاری این کارگاه نیز ترسیم جایگاه موجود و مطلوب دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی، ارائه راهبردها و راهکارهای علمی ارتقاء سطح پژوهش، ایجاد آگاهی لازم جهت تغییر در آیین‌نامه‌های ارتقاء دانشگاه باهدف افزایش اثرگذاری پژوهش، ارائه یک چارچوب برای انجام پژوهش‌های هوشمند، هدفمند و نظام‌مند، آشنایی با چگونگی ارتقاء سطح اثرگذاری فنآورانه و نوآورانه پژوهش، ارائه برنامه‌های کاربردی ارتقاء سطح اثرگذاری پژوهش، آشنایی با شیوه‌های تولید علم در دانشگاه‌های برتر دنیا و آشنایی با روش‌های سنجش میزان پیشرفت علمی دانشگاه است.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند با تلفن‌های مستقیم:  33360244 – داخلی 5012 تماس گیرند. همچنین برای حضور در کارگاه آموزشی ثبت‌نام الزامی است

آدرس کوتاه :