کتاب‌های تازه انتشار یافته استادان دانشکده الهیات و معارف اسلامی رونمایی شد

شناسه : 2113421

کتاب‌های تازه انتشار یافته استادان دانشکده الهیات و معارف اسلامی رونمایی شد


به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛

کتاب‌های تازه انتشار یافته استادان دانشکده الهیات و معارف اسلامی رونمایی شد

 

 

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری امروز چهارشنبه 28 آذرماه از کتاب‌های تازه انتشار یافته استادان دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه شهید چمران اهواز در تالار غدیر این دانشکده، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ابتدای این آیین دکتر علی حقیقی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بیان کرد: خوشبختانه در دانشگاه تمامی رشته‌های علوم انسانی وجود دارد که باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای استفاده از ظرفیت‌های این رشته‌ها انجام شود.

وی بابیان اینکه در حوزه پژوهش دانشکده الهیات و معارف اسلامی جزو پویاترین دانشکده‌ها است، گفت: در سیستم کار پژوهشی مسئله تألیف کتاب را باید به دانشکده‌هایی که مرتبط با رشته‌های علوم انسانی هستند، واگذار کرد.

دکتر محمود آبدانان مهدی زاده رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز تصریح کرد: امسال نیز مانند سال قبل در حوزه برنامه‌های هفته پژوهش دانشکده الهیات موفق عمل کرده است و نشست‌های مهمی ازجمله کارگاه‌های آموزشی، کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی در این دانشکده برگزار گردیده است.

وی افزود: خوشبختانه این دانشکده از سال‌های قبل در بخش تألیف کتاب از سوی اعضای هیئت‌علمی عملکرد خوبی داشته و آثار مهم و تخصصی تألیف شده است.

در بخش دیگری از این آیین دکتر قاسم بستانی، دکتر حسین زاده و دکتر نعیم عموری به نمایندگی از سایر استادان داری تألیف و ترجمه، به سخنرانی پرداختند.

در این آیین کتاب بلاغت تطبیقی از دکتر کریمی فرد، کتاب مبانی فقهی و حقوق امارات قضایی در نظام نوین دادرسی از دکتر رضایی راد، کتاب نقد ادبی و کتاب دیدار از دکتر نعیم عموری، کتاب فرهنگ اصطلاحات سیاسی معاصر از دکتر خیریه عچرش، کتاب آموزش فشرده نحو عربی، کتاب فرا هنجاری زبانی در زبان عربی و زبان انگلیسی(1) ویژه دانشجویان زبان و ادبیات عربی از دکتر ولی بهاروند، کتاب مبانی تفسیر قرآن و کتاب مقدس از دکتر مینا شمخی، کتاب اخلاق گفت‌وگو از دکتر حسین زاده و کتاب تعبیر معنایی بین شعر جاهلی و زبان قرآن کریم از دکتر قاسم بستانی، رونمایی شد.

همچنین در پایان با اهدای لوح تقدیر از این استادان دانشکده الهیات و معارف اسلامی تجلیل به عمل آمد.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.