کارگروه مداخلات روان شناختی برای اعزام مشاوران به مناطق سیل زده استان تشکیل شد

شناسه : 2662787

کارگروه مداخلات روان شناختی برای اعزام مشاوران به مناطق سیل زده استان تشکیل شدکارگروه مداخلات روان شناختی برای اعزام مشاوران به مناطق سیل زده استان تشکیل شد

عضو هیات علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز از تشکیل کارگروه "مداخلات روان شناختی" برای ارایه خدمات به سیل زدگان در استان خوزستان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر عباس امان الهی در این باره بیان کرد: این کارگروه پس از انتشار فراخوان آن از سوی مرکز علوم رفتاری دانشگاه با همکاری انجمن مشاوره ایران تشکیل شده است.

وی، افزود: اعضای کارگروه مداخلات روان شناختی را روان شناسان و مشاوران استان خوزستان که آمادگی خود را برای اعزام به مناطق سیل زده اعلام داشته اند، تشکیل می دهند.

مسئول تشکیل کارگره مداخلات روان شناختی برای اعزام به مناطق سیل زده استان، ادامه داد: اعزام این افراد با هماهنگی مسئولان استان و ستاد مدیریت بحران خوزستان به مناطق مشخص شده، انجام می شود.

امان الهی، تصریح کرد: تلاش شد در این کارگروه بیشتر از دانش آموختگان فارغ التحصیل دانشگاه استفاده شود که تجربیات بیشتری در امر مشاوره داشته باشند و اگر لازم باشد از کمک دانشجویان نیز استفاده خواهیم کرد.

وی، اظهار کرد: اگر بتوانیم این طرح را به خوبی اجرا کنیم، گروه مدیریت بحران را به صورت هسته و دائم در مرکز علوم رفتاری دانشگاه تشکیل خواهیم داد و  تلاش خواهیم کرد با آموزش های مداوم، افراد را برای اتفاقات و حوادث غیرمترقبه آماده نماییم.

گفتنی است علاقه مندان به همکاری با این کارگروه می توانند با شماره ۰۹۱۶۷۰۴۸۲۰۰ تماس حاصل نمایند و یا در اینستاگرام به آدرس dr.amanelahi_abbas پیام ارسال نمایند.

جامعه دانشگاهی شهید چمران اهواز همراه با سایر مردم با تشکیل ستاد مدیریت بحران به جمع آوری نیازهای مناطق سیل زده استان پرداخته است و از این رو افراد می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۶۰۱۹۰۷۶۲۴۳ ، سریال مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۴۶۲۹۶۸۵ با عنوان ستاد کمک به سیل زدگان بانک تجارت دانشگاه شهید چمران اهواز به نام دکتر نقره آبادی و دکتر مرعشی واریز نمایند.

همچنین کمک های غیر نقدی دانشگاهیان نیز در دانشکده علوم، جمع آوری می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.