کارگاه تخصصی ایده‌پردازی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود

شناسه : 3789109

کارگاه تخصصی ایده‌پردازی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شودکارگاه تخصصی ایده‌پردازی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود

 

کارگاه تخصصی «ایده‌پردازی؛ از ایده تا اجرا»، به عنوان پیش‌رویداد نخستین جشنواره جذب ایده‌های استارتاپی حوزه بیوتکنولوژی (بیوتک استارت)، 21 آذرماه در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این کارگاه که با هدف تشویق دانشجویان به ایده‌پردازی و آموزش پروراندن ایده از تصور تا اجرا و تجاری‌سازی آن برگزار می‌شود، مباحثی همچون خلق و پرورش ایده، تجاری‌سازی ایده و ایده‌پردازی با محوریت بیوتکنولوژی، به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

لازم به ذکر است تدریس این کارگاه تخصصی را حسین یزدانی، فعال تحقیقاتی در زمینه‌های پزشکی، دارویی، بیوتکنولوژی و محیط زیست و همچنین طراح و سازنده دستگاه تولید ترکیبی آب از رطوبت هوا، بر عهده خواهد داشت.

علاقهمندان به کسب آگاهی بیشتر و نام‌نویسی می‌توانند به صفحه اینستاگرام Biotechstart و سایت IDpay.ir/chamran-ideas مراجعه کنند.

گفتنی است، کارگاه تخصصی «ایده‌پردازی؛ از ایده تا اجرا» روز پنجشنبه 21 آذرماه با همکاری انجمن‌های علمی دانشجویی ژنتیک بیوتکنولوژی و علوم زیستی وابسته به مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، با حمایت پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان خوزستان در تالار شهید شهریاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.