چند انتصاب و ابقاء جدید در دانشگاه شهید چمران اهواز

شناسه : 2287047

چند انتصاب و ابقاء جدید در دانشگاه شهید چمران اهواز


 

در حکمی از سوی دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر سیّدحسین مرعشیان عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم ورزشی به مدت یک سال دیگر در سمت مدیر تربیت بدنی دانشگاه ابقاء شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در متن این حکم آمده است: 

به استناد ماده «پنج» آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری مصوب ششصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی از تاریخ 27/8/97 به مدت یک سال در سمت « مدیر تربیت بدنی دانشگاه » ابقاء می ­گردید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، بتوانید در پیشبرد اهداف و برنامه ­های دانشگاه گام­ های مؤثر بردارید.

 

●انتصاب معاون آموزشی دانشکده الهیات

در حکمی دیگر از سوی دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر خیریه عچرش عضو هیئت‌علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی به مدت دو سال به سمت معاون آموزشی این دانشکده، منصوب شد.

در بخشی از متن این حکم آمده است:

به استناد ماده پنج آیین ­نامه جامع مدیریت دانشگاه­ ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری مصوب ششصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده الهیات و معارف اسلامی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی به مدت دو سال به سمت «معاون آموزشی» دانشکده مزبور منصوب می ­شوید.

- همچنین دکتر خواجه در پیامی از تلاش‌های دکتر عبدالحسین رضایی راد عضو هیئت‌علمی  دانشکده الهیات و معارف اسلامی و معاون پیشین آموزشی این دانشکده در زمان تصدی این سمت تقدیر کرد.

در متن این پیام آمده است:

با عنایت به خاتمه دوره مدیریت جنابعالی از سمت «معاون آموزشی» آن دانشکده، ضمن قدردانی و تشکر از زحمات و تلاش­ های ارزنده­­ شما در دوران تصدی سمت مزبور، انتظار دارد، در راستای اهداف مرتبط با مدیریت دانش در دانشگاه و به منظور ثبت و حفظ تجارب ارزشمند جنابعالی در طی دوران مسئولیت، مشروح این تجارب شامل: دستاوردها و ناکامی ­ها، فرصت­ها و چالش­ ها و پیشنهادات اجرایی برای مدیران بعدی را مکتوب نموده و برای بهره ­برداری آیندگان، به بانک مدیریت دانش نزد دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه هدیه نمایید.

● انتصاب در کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه

در حکمی دیگر از سوی دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر شهرام جلیلیان مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه به مدت دو سال به عنوان عضو کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

بنا به پیشنهاد معاون محترم دانشجویی و به استناد ماده سه آئین­ نامه اجرایی کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی و به موجب این ابلاغ، به مدت دو سال به عنوان «عضو کمیسیون بررسی موارد خاص» دانشگاه منصوب می ­گردید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال بتوانید در تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در بخش آموزش عالی،گام­ های مؤثر بردارید.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.