چند انتصاب جدید در دانشگاه شهید چمران اهواز

شناسه : 5231763

چند انتصاب جدید در دانشگاه شهید چمران اهوازچند انتصاب جدید در دانشگاه شهید چمران اهواز

 

 

در حکمی از سوی دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر محمد سیروس پاکباز عضو هیئت علمی دانشکده عمران و معماری به مدت دو سال به سمت مدیر گروه آموزشی محیط زیست این دانشکده، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در بخشی از این حکم آمده است:

به استناد ماده هشت آیین­‌نامه جامع مدیریت دانشگاه­‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فنّاوری (مصوب جلسه 684 شورای عالی انقلاب فرهنگی)  به‌موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی به مدت دو سال به سمت «مدیر گروه آموزشی محیط زیست» منصوب می‌شوید.

 

_در حکمی دیگر از سوی دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، بهنام حاجی‌وندی عضو هیئت علمی دانشکده هنر شوشتر نیز به مدت دو سال به سمت مدیر گروه آموزشی گرافیک منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

به استناد ماده هشت آیین‌­نامه جامع مدیریت دانشگاه‌­ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فنّاوری (مصوب جلسه 684 شورای عالی انقلاب فرهنگی) به‌موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی به مدت دو سال به سمت «مدیر گروه آموزشی گرافیک» منصوب می­‌شوید.

 

همچنین دکتر خواجه در پیامی از تلاش‌های محمدرضا زنده‌دل عضو هیئت علمی دانشکده هنر شوشتر و مدیر پیشین گروه آموزشی گرافیک تقدیر کرد و از وی خواست برای ثبت و حفظ، تجارب خود ازجمله دستاوردها و ناکامی‌­ها، فرصت‌­ها و چالش­‌ها و پیشنهاد‌ها اجرایی برای مدیران بعدی را مکتوب نموده و برای بهره­‌برداری آیندگان، به بانک مدیریت دانش نزد دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه هدیه نماید.

 

_در حکمی دیگر از سوی دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر سید محمدحسن ملائکه پور شوشتری عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی به مدت دو سال به سمت مدیر گروه آموزشی حقوق منصوب شد.

در این حکم آمده است:

به استناد ماده هشت آیین‌­نامه جامع مدیریت دانشگاه‌­ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فنّاوری (مصوب جلسه 684 شورای عالی انقلاب فرهنگی) به‌موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی به مدت دو سال به سمت «مدیر گروه آموزشی حقوق» منصوب می‌­شوید.

 

همچنین دکتر خواجه در پیامی با تقدیر از تلاش‌های حسین آقایی جنت‌مکان عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی در زمان تصدی سمت مدیر گروه آموزشی حقوق این دانشکده از وی خواست در راستای اهداف مرتبط با مدیریت دانش در دانشگاه و برای ثبت و حفظ، تجارب ارزشمند خود ازجمله دستاوردها و ناکامی­‌ها، فرصت­‌ها و چالش­‌ها و پیشنهاد‌ها اجرایی برای مدیران بعدی را مکتوب نموده و برای بهره­‌برداری آیندگان، به بانک مدیریت دانش نزد دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه هدیه نماید.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.