پیام رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت 17مردادماه روز خبرنگار

شناسه : 4923946

پیام رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت 17مردادماه روز خبرنگارپیام رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت 17مردادماه روز خبرنگار

 

 

 

دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پیامی فرارسیدن 17 مردادماه را به اصحاب رسانه استان خوزستان به‌ویژه خبرنگاران حوزه‌ی دانشگاه و آموزش عالی شادباش گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این پیام آمده است:

خبرنگاری تنها یک حرفه نیست، بلکه رسالتی است که با عشق و ایثار و مسئولیت اجتماعی آمیخته است. خبرنگاران، حقیقت و راستی و کژی را کلمه می‌کنند تا آینه‌ی راهنمای جامعه به سوی خیر و خوبی و تعالی و سربلندی باشند. دست‌اندرکارانِ روشن‌بین و نکته‌سنجِ عرصه‌ی اطلاع‌رسانی و خبر که پیشگامان آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی برای ساختن فرداهای روشن هستند، می‌کوشند پل مستحکم پیوندهای اجتماعی باشند تا در پرتو همدلی مردم و دولت، تلاش‌ها و کوشش‌ها برای آبادانی، توسعه و عزّت ملّی به نیکویی به ثمر بنشیند.

با گرامی‌داشت هفدهم مرداد، سال‌روز شهادت خبرنگار شهید، زنده‌یاد محمود صارمی و نکوداشت یاد و خاطره‌ی دیگر خبرنگاران شهید میهن‌مان که جان پربهای خویش را بر سر انجام وظیفه‌ی خطیر اطلاع‌رسانی فدا کرده‌اند، روز خبرنگار را به همه‌ی دست‌اندرکاران رسانه، به‌ویژه خبرنگاران حوزه‌ی دانشگاه و آموزش عالی در استان خوزستان شادباش می‌گویم و از همراهی مؤثر و همدلانه‌ی آنان تقدیر می‌کنم. با تکریم خدمات این عزیزان در بازتاب فعالیت‌ها و دستاوردهای دانشگاه شهید چمران اهواز در طول سال گذشته، از درگاه پروردگار مهربان برای همه‌ی اهالی فرهیخته‌ و ارجمند رسانه و اطلاع‌رسانی خوزستان بهروزی و نیک‌بختی آرزو می‌کنم.  

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.