ویزیت رایگان حیوانات مناطق سیل‌زده در بیمارستان دامپزشکی

شناسه : 2642641

ویزیت رایگان حیوانات مناطق سیل‌زده در بیمارستان دامپزشکی


رئیس دانشکده دامپزشکی خبر داد؛

رئیس دانشکده دامپزشکی خبر داد؛

ویزیت رایگان حیوانات مناطق سیل‌زده در بیمارستان دامپزشکی

 

رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: تا زمان مشخصی ویزیت حیواناتی که از مناطق سیل‌زده به بیمارستان دامپزشکی منتقل شود، رایگان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر حسین حمیدی نجات دراین‌باره بیان کرد: طرح رایگان بودن ویزیت حیوانات این مناطق در بیمارستان دامپزشکی از روز گذشته در حال انجام است؛ در بخش دارویی نیز رایزنی‌هایی با مسئولان استان انجام‌شده اما هنوز اعتباری به این امر اختصاص داده نشده است.

وی افزود:  همچنین در نشستی با حضور مسئولان اداره کل دامپزشکی استان خوزستان و رئیس نظام دامپزشکی مقرر شد امکانات این مجموعه‌ها، بیمارستان و دانشکده دامپزشکی به‌صورت واحد در اختیار مناطق سیل‌زده قرار گیرد.

رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز، خاطرنشان کرد: اعضای هیئت‌علمی دانشکده، رزیدنت‌ها و انترن های این دانشکده نیز برای اعزام به مناطق سیل‌زده استان خوزستان برای درمان حیوانات اعلام آمادگی کرده‌اند و این مسئله نیز به اداره کل دامپزشکی استان اعلام‌شده است.

گفتنی است از ابتدای فروردین‌ماه امسال بارش باران در بالادست سدهای استان خوزستان موجب افزایش آورد این سدها شد که درنتیجه موجب آب‌گرفتگی برخی از مناطق استان و آب‌گرفتگی روستاها شده است.

به گزارش مدیریت بحران استانداری خوزستان از زمان وقوع سیل تاکنون 174 روستا به‌صورت کلی و جزئی در خوزستان تخلیه‌شده‌اند و تا این لحظه 43 کمپ برای اسکان روستاییان، برپاشده است.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.