نشست بررسی علل بی انگیزگی در افراد و جامعه

شناسه : 2036277

نشست بررسی علل بی انگیزگی در افراد و جامعه


در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان برگزار شد؛

نشست بررسی علل بی انگیزگی در افراد و جامعه

 

نشست بررسی علل بی انگیزگی در جامعه از سوی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید چمران اهواز در نمایشگاه دستاوردهای پژهش و فناوری استان خوزستان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این نشست که عصر امروز یک شنبه 11 آذرماه در سالن کنفرانس نمایشگاه بین الملل برگزار گردید، دکتر سید علی مرعشی درباره سبک زندگی بی حاصل در میان جوامع مختلف اظهار کرد: متاسفانه این مساله در سال های اخیر بیشتر مشاهده می شود؛ در اکثر مواقع فرد به کاری اعتیاد پیدا می کند و این مساله آسیب های روانی و اجتماعی را در پی خواهد داشت.

وی افزود: بسیاری از مردم در نمامی سنین بالاخص در سنین جوانی به این سبک از زندگی مبتلا می شوند و با کارهایی بیهوده روزگار می گذرانند که هیچ سودی ندارد. وبگردی یکی از این مشکلات است که امروزه ابتلا به آن بسیار زیاد شده است.

عضو  هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز، تصریح کرد: باید به جوانان بیاموزیم که سرگرمی با تفریح متفاوت است؛ در سرگرمی فرد به دنبال کارهای بی فایده است اما در تفریح بی حاصلی وجود ندارد.

مرعشی اظهار کرد: تفریح شامل مسافرت، ورزش، دید و بازدید و... می شود و این امور با سرگرمی های روزمره متفاوت است.

وی با تاکید بر اینکه باید با کودکانمان همبازی شویم، گفت: این کار سخت نیست و موجب شادی در بین تمامی اعضای خانواده می شود.

در پایان این نشست شرکت کنندگان به بیان سوالات خود درباره مسایل مطرح شده پرداختند.

گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان و ششمین نمایشگاه فن بازار خوزستان از روز گذشته شنبه 10 آذرماه با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان کار خود را آغاز کرد و این نمایشگاه تا 13 آذرماه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و همچنین از 16 تا 20 برقرار است.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.