نخستین روز از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 در دانشگاه برگزار شد

شناسه : 4923173

نخستین روز از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 در دانشگاه برگزار شدنخستین روز از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 در دانشگاه برگزار شد

 

 

نخستین روز از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 امروز پنج‌شنبه 16 مردادماه در هشت حوزه دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز ضمن حضور در حوزه امتحانی سالن تربیت بدنی دانشکده علوم ورزشی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، بیان کرد: هشت حوزه دانشگاه میزبان هشت هزار و ۶۷۵ نفر از داوطلبان این آزمون است که از این تعداد سه هزار و ۶۲۳ نفر زن و پنج هزار و ۵۲ نفر مرد هستند.

وی بیان کرد: با کسب تجربیات از برگزاری آزمون دکتری امسال که در گیرودار همه‌گیری بیماری کرونا برگزار شد، تلاش کردیم شیوه‌نامه‌های های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا برای برگزاری آزمون‌ها امسال به‌طور کامل در حوزه‌های دانشگاه، رعایت شود.

وی با تقدیر از سرپرستان سالن‌ها، مدیران حوزه‌ها، مراقبان، رابطان و تمامی عوامل اجرایی و حراست آزمون کارشناسی ارشد امسال، عنوان کرد: همچنین از داوطلبان نیز تقدیر می‌کنیم که با عوامل اجرایی همکاری بسیار مطلوبی داشتند و امیدواریم آزمون سراسری امسال نیز به‌خوبی برگزار شود.

گفتنی است آزمون کارشناسی ارشد سال 99 روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 16، 17 و 18 مردادماه امسال برگزار می‌شود.

با توجه به شیوع بیماری کرونا برای حفظ سلامت داوطلبان تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری این آزمون اندیشیده شده که ازجمله آن می‌توان به ضدعفونی کردن حوزه‌ها قبل و بعد از آزمون، افزایش تعداد اتوبوس‌های آمدوشد داوطلبان، غربالگری داوطلبان در زمان ورود، بازرسی الکترونیکی به‌جای بازرسی بدنی داوطلبان آزمون و... اشاره کرد.

دانشگاه شهید چمران اهواز پنجشنبه ۹ مردادماه امسال نیز میزبان بیش از دو هزار و ۹۰۰ داوطلب آزمون دکتری بود که با تدابیر اندیشیده شده، این آزمون به نحو شایسته‌ای برگزار شد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.