نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی "رویش" برترین‌های خود را شناخت

نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی "رویش" برترین‌های خود را شناخت


نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی "رویش" برترین‌های خود را شناخت


 


نخستین جشنواره درون دانشگاهی کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، هنری و مذهبی معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز با عنوان «رویش» شامگاه گذشته –دهم اردیبهشت‌ماه 97- با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این جشنواره که از هشتم تا دهم اردیبهشت در دانشکده علوم برپا شد، 17 کانون فرهنگی، اجتماعی، هنری و مذهبی به ارائه دستاوردهای یک‌ساله خود پرداختند  .

در آیین پایانی این جشنواره که با استقبال خوب دانشگاهیان مواجه شد، از کانون‌های برتر، دبیران برتر، اعضای فعال برتر و طرح‌های برتر در حوزه کانون‌های فرهنگی و اجتماعی تقدیر شد  .

در بخش کانون برتر در حوزه مدیریت فرهنگی، کانون‌های "انتظار" و "فیلم و عکس" به عنوان برتر معرفی شدند و سحر موسوی دبیر کانون تئاتر و شکیبا داودی دبیر کانون حریم حیا به عنوان دبیران برتر کانون‌های فرهنگی در این جشنواره شناخته شدند. همچنین پریا بیات و سید صابر واحدی دو عضو فعال برتر این کانون‌ها معرفی شدند.    

در حوزه مدیریت امور اجتماعی، کانون های "ایرانشناسی" و "خیریه قدم" به عنوان کانون های برتر و دبیران برتر نیز زهرا کیانی از کانون هلال احمر و الهه منصوری از کانون آسیب شناسی اجتماعی معرفی شدند. همچنین اعضای فعال برتر کانون های اجتماعی، حسن جلیلی از کانون هلال احمر و صدیقه عباسعلی پور از کانون ایرانشناسی و گردشگری تقدیر شدند.

در بخش معرفی طرح‌های برتر نیز کانون ادبی برای طرح «یکشنبه‌های شعر»، کانون هنرهای تجسمی برای طرح «کلاس طراحی سیاه قلم و پاستل»، کانون فیلم و عکس برای طرح «پخش فیلم هفتگی»، کانون تئاتر برای طرح «تئاتر اژدهاک»، کانون انتظار برای طرح «سه‌شنبه‌های مهدوی»، کانون حریم حیا برای طرح «گردهمایی دخترانه»، کانون قرآن و عترت برای طرح «نمایشگاه عکس قرآن به روایت تصویر» و کانون عاشورا و شهدا برای طرح «غبارروبی گلزار شهدا» به عنوان کانون‌های برتر شناخته و تقدیر شدندآدرس کوتاه :