مقاله دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره سراسری نشریات دانشجویی مقام نخست را کسب کرد

شناسه : 3210375

مقاله دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره سراسری نشریات دانشجویی مقام نخست را کسب کردمقاله دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره سراسری نشریات دانشجویی مقام نخست را کسب کرد

 
در یازدهمین جشنواره‌ی سراسری نشریات دانشجویی با حضور فعالان نشریات دانشجویی از دانشگاه‌های علوم پزشکی، سراسری، آزاد و پیام نور، دانشگاه شهید چمران اهواز صاحب چند مقام برتر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در جشنواره‌ی سراسری نشریات دانشجویی امسال که با عنوان «تیتر 11» و با مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت و درمان برگزار شد، جمعا سه هزار و 279 نشریه از کلیه دانشگاه‌های کشور مورد داوری قرار گرفتند که پس از آن، نشریات: «بتا» به مدیرمسئولی علی مددی‌کاهکش، «سیگنال» به مدیرمسئولی بابک بشارت و «قیف» به مدیرمسئولی سعید عارف‌زاده از دانشگاه شهید چمران اهواز، در ردیف ده نشریه‌ی برتر قرار این دوره از جشنواره قرار گرفتند. 
بنا به این گزارش، در آیین پایانی این جشنواره که پنجم شهریور ماه جاری در دانشگاه تهران برگزار شد، در بخش نشریات برتر گروه فنی و مهندسی، نشریه‌ی «بتا» عنوان شایسته‌ی تقدیر را از آن خود کرد. همچنین در بخش آثار، مقاله‌ی «تعریف و کاربرد مواد هوشمند» نوشته‌ی علی مددی‌کاهکش از دانشگاه شهید چمران اهواز در بخش مقالات علمی‌تخصصی فنی مهندسی، مقام نخست را دریافت کرد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.