دکتر علیرضا مخبردزفولی معاون فرهنگی برگزیده کشور شد

دکتر علیرضا مخبردزفولی معاون فرهنگی برگزیده کشور شد


دکتر علیرضا مخبردزفولی معاون فرهنگی برگزیده کشور شد
دکتر علیرضا مخبردزفولی معاون فرهنگی برگزیده کشور شد

در چهارمین جشنواره ملی حرکت که به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر علیرضا مخبردزفولی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان «معاون فرهنگی و اجتماعی برگزیده کشور» معرفی و تندیس جشنواره را دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این جشنواره که یکی از معتبرترین و مهم‌ترین جشنواره‌های ملی و علمی دانشگاهی کشور است همچنین انجمن‌های علمی دانشجویی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران درخشیدند.

براساس این گزارش، در اختتامیه جشنواره حرکت، انجمن علمی دانشجویی معماری به عنوان انجمن علمی برتر در نشریه و انجمن علمی فیزیک به عنوان انجمن علمی برتر در فعالیت‌های ترویجی معرفی و تندیس دریافت کردند. همچنین طرح مسیر مطهر که از جمله طرح‌های آموزشی فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز می‌باشد مورد تقدیر قرار گرفت.

دکتر علیرضا مخبر دزفولی معاون فرهنگی و اجتماعی نمونه کشور با اشاره به این رویداد خجسته گفت: لطف خدا، حمایت رییس محترم دانشگاه، همدلی هیئت رییسه محترم دانشگاه، تلاش کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی، مشارکت پرشور دانشجویان عزیز دانشگاه بزرگ شهید چمران اهواز در فعالیت‌های مبتکرانه فرهنگی و وجود برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی برنامه‌های فرهنگی در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی به عنوان رویکردی جدید در طول یک سال گذشته مهمترین عوامل کسب این افتخارات است.

رییس شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های استان خوزستان افزود: اولا خرسندیم که این افتخار برای دانشگاه شهید چمران اهواز کسب شد و ثانیا خوشحالیم که فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های کشور مورد ارزیابی در سطح وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار می‌گیرد و این نکته بسیار انگیزه‌بخش و مهمی است و ثالثا در اول این مسیر خوش‌عاقبت هستیم ولی با این افتخارات احساس می‌کنیم که مسیر را صحیح انتخاب کرده‌ایم و این نکته نیز انگیزه ما را در ادامه این مسیر دوچندان می‌کند و نهایتا اینکه این افتخار را متعلق به استان فرهنگ‌پرور خوزستان و همه اساتید و نخبگان حوزوی و دانشگاهی می‌دانیم که در مکتب آنها آموزش و پرورش یافته‌ایم.

وی از جامعه بزرگ دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز درخواست کرد که معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه را در پیمودن این مسیر کمک و راهنمایی کنند.

 

گفتنی است، در لوح اهدایی که به امضای دکتر کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسیده خطاب به دکتر علیرضا مخبر دزفولی آمده است: «اینجانب حضور ممتاز و متمایز جنابعالی را به عنوان برگزیده چهارمین جشنواره ملی حرکت تبریک می‌گویم و امیدوارم عنایات الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج)، اراده معطوف به حرکت دانشجویان و پژوهشگران این مرز و بوم را به سوی اهداف متعالی و قله‌های پیشرفت در عرصه‌های مختلف دانش و پژوهش استوارتر و زمینه تحقیق حیات طیبه را برای آحاد ملت شریف و مسلمان ایران به‌ویژه دانشوران همروزگار در سال جهاد اقتصادی بیش از پیش مهیا سازد.» 

آدرس کوتاه :