نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومین جشنواره علوم زمین در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت

دومین جشنواره علوم زمین در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت


دومین جشنواره علوم زمین در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت

به همت انجمن علمی دانشجویی زمین‌شناسی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز و با حضور دکتر خواجه رئیس دانشگاه، ظهر امروز 12 آذرماه سال 96 دومین جشنواره دانشگاهی علوم زمین در سرسرای دانشکده علوم،گشایش یافت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این مراسم که با حضور رییس دانشگاه شهید چمران، اعضای هیئت‌علمی، مدیران و معاونان دانشگاه و دانشجویان همراه بود، غرفه‌های متعدد این جشنواره افتتاح شد .

بنا به این گزارش، غرفه‌های سنجش از راه دور و GIS ، زمین‌شناسی اقتصادی و اکتشافات معدنی، چینه و فسیل، ارتباط علوم زمین با سایر علوم، آب زیرزمینی و زمین‌شناسی مهندسی، زمین‌شناسی نفت و تکتونیک و رسوب و غرفه شرکت ملی حفاری، غرفه‌های گشایش‌یافته در این جشنواره بودند .

گفتنی است؛ از بخش‌های جنبی دومین نمایشگاه علوم زمین کارگاه‌های آموزشی، سمینارها، نشست و مسابقات علمی است که طی سه روز برپایی این نمایشگاه، برگزار خواهند شد .

این جشنواره باهدف تبیین و تأکید بر کارآفرینی در زمین‌شناسی و ارتباط آن با صنعت، از امروز 12 آذر در سرسرای دانشکده علوم برپاست و آیین پایانی آن، روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه ساعت 16 در تالار شهید مطهری این دانشکده برگزار می‌گردد