دعوت دانشگاه شهید چمران اهواز از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

دعوت دانشگاه شهید چمران اهواز از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس


دعوت دانشگاه شهید چمران اهواز از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدسدانشگاه شهید چمران اهواز با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد مردم استان خوزستان و جامعه دانشگاهی استان برای حضور در راهپیمایی روز قدس بر آرمان های انقلاب اسلامی ایران که همانا حق خواهی و مبارزه با ظلم و ستم استکبار است، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، متن این بیانیه بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

بار دیگر روز قدس، روز خروش امت اسلام علیه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در ماه مبارک رمضان فرا رسید تا بار دیگر با لبیک گفتن به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) با مشت های گره کرده، فریاد تظلم خواهی مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف را سر دهیم.

چندی پیش خبر به شهادت رسیدن دست‌کم 61 فلسطینی و زخمی شدن بیش از 2700 تن در جریان اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس شریف، توسط نظامیان صهیونستی موجب اندوه تمامی عدالت خواهان گردید و جهان یک صدا جنایت صهیونیست‌ها علیه غزه را محکوم کرد.

این اقدام بی شک موجی از خشم و نفرت را در سراسر دنیا ایجاد نمود تا امسال در روز قدس صفوف آزدگان و مبارزان حق علیه باطل بیش از پیش مستحکم‌تر شده و شعار مرگ بر استکبار محکم تر و رساتر از هر زمان دیگری شنیده شود.

از این رو دانشگاه شهید چمران اهواز با استعانت از درگاه خداوند سبحان از مردم شریف و جامعه دانشگاهی استان دعوت می کند تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمائی روز قدس، با خلق حماسه‌ای دیگر، ضمن اعلام حمایت همه‌ جانبه از آرمان بزرگ و مقدس آزادی قدس شریف و تجدید پیمان با آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خشم، نفرت و انزجار خود را از نظام ظالمانه استکبار جهانی فریاد زنند و پاسخ قاطعانه‌ای به شیطنت‌های حامیان رژیم اشغالگر قدس و مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر دهند.

آدرس کوتاه :