حضور بیش از دو هزار و 900 داوطلب آزمون دکتری امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز

شناسه : 4890773

حضور بیش از دو هزار و 900 داوطلب آزمون دکتری امسال در دانشگاه شهید چمران اهوازحضور بیش از دو هزار و 900 داوطلب آزمون دکتری امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز

 

بیش از دو هزار و 900 داوطلب آزمون دکتری سال 1399 آزمون خود را در حوزه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌کنند.

دکتر جلیلی‌فر معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این باره بیان کرد: آزمون دکتری امسال صبح روز پنج‌شنبه 9 مردادماه در یک نوبت و در هشت حوزه این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر آزمون دکتری امسال اندیشیده شده تا داوطبان بتوانند با خیالی آسوده آزمون خود را برگزار نمایند.

وی، عنوان کرد: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان سنجش حوزه‌های آزمون قبل و بعد از هر امتحان ضد عفونی می شود؛ همچنین در مسیر برگزاری آزمون، با نصب بنر و پوستر، رعایت نکات بهداشتی به داوطلبان یادآوری خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از داوطلبان شرکت در آزمون دکتری خواست به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از همراه آوردن وسایل شخصی مانند کیف، تلفن همراه و.... اکیدا خودداری نموده و حتماً با ماسک در جلسه آزمون حضور یابند.

لازم بذکر است که حوزه‌های دیگر برگزاری آزمون در شهرستان اهواز، جهاد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی، فنی و حرفه‌ای، و دانشگاه پیام نور است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.