تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اندیشیده شده است/ حضور بیش از هشت هزار داوطلب در دانشگاه

شناسه : 4901236

تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اندیشیده شده است/ حضور بیش از هشت هزار داوطلب در دانشگاه


دکتر جلیلی‌فر:

دکتر جلیلی‌فر:

تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اندیشیده شده است/ حضور بیش از هشت هزار داوطلب در دانشگاه

 

 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 که به مدت سه روز برگزار می‌شود، در کلیه‌ی حوزه‌های این دانشگاه اندیشیده شده است.

دکتر جلیلی فر در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، بیان کرد: آزمون کارشناسی ارشد امسال پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 16، 17 و 18 مردادماه در هشت حوزه این دانشگاه برگزار می‌شود.

 وی، افزود:  دانشگاه شهید چمران اهواز محل حضور هشت هزار و 675 نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 است که از این تعداد سه هزار و 623 نفر زن و پنج هزار و 52 نفر مرد هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برگزاری موفق آزمون دکتری امسال در این دانشگاه، اظهار کرد: پنجشنبه 9 مردادماه امسال این دانشگاه میزبان بیش از دو هزار و 900 داوطلب آزمون دکتری بود که با تدابیر اندیشیده شده، خوشبختانه این آزمون به نحو شایسته ای برگزار شد.

جلیلی‌فر، گفت: همچنین در روز برگزاری آزمون دکتری اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا انجام شد که از جمله آن می‌توان به ضدعفونی کردن حوزه ها قبل و بعد از آزمون، افزایش تعداد اتوبوس‌های آمدوشد داوطلبان، غربالگری داوطلبان در زمان ورود، بازرسی الکترونیکی به جای بازرسی بدنی داوطلبان آزمون دکتری و... اشاره کرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های برگزارکنندگان آزمون دکتری سال 1399 در دانشگاه شهید چمران اهواز، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت آب و هوایی استان در فصل تابستان، تلاش کردیم زیرساخت‌های لازم ازجمله سرمایش حوزه‌ها، تهویه مناسب و ... برای حضور داوطلبان فراهم باشد.

وی با بیان اینکه در برگزاری آزمون دکتری امسال که با وضعیت سخت بیماری کرونا و همچنین شرایط نامطلوب و گرمای هوا همراه بود، کمبودهایی نیز وجود داشت، خاطرنشان کرد: ارتقاء سیستم های سرمایشی حوزه های برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه شهید چمران اهواز ازجمله اقدامات در دست اجرا برای برگزاری این رویداد علمی است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد در این دانشگاه خواست با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا از آوردن وسایل شخصی و اضافه در روز آزمون خودداری نمایند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.