برگزاری مسابقه احکام و کارگاه‌های قرائت قرآن ویژه دانشجویان

شناسه : 3631969

برگزاری مسابقه احکام و کارگاه‌های قرائت قرآن ویژه دانشجویانبرگزاری مسابقه احکام و کارگاه‌های قرائت قرآن ویژه دانشجویان

 

به منظور آمادگی شرکت‌کنندگان در سی‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، مسابقه «احکام» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دفتر فعالیت‌های قرآنی مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، همه‌ساله با هدف آماده‌سازی بیشتر دانشجویان برای ورود به بخش‌های معارفی و آوایی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های سراسر کشور، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقات قرآنی می‌کند.

بنا به این گزارش، در ادامه برپایی این دوره‌های آموزشی، مسابقه کتبی احکام برای دانشجویان علاقه‌مند برگزار می‌شود.

دانشجویان متقاضی شرکت در مسابقه می‌توانند تا 22 آبان‌ماه برای نام‌نویسی و دریافت منبع مطالعه‌ی آزمون، به دفتر فعالیت‌های قرآنی واقع در طبقه همکف معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراجعه کنند.

گفتنی است، آزمونی کتبی مسابقه احکام روز دوشنبه 27 آبان ساعت 12:30 برگزار و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

بنا به این گزارش، در همین راستا کارگاه‌های روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم ویژه دانشجویان نیز برگزار می‌شود. کارگاه‌های قرائت قرآن پسران تا پایان آذرماه روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت 12:30 در تالار شهید شهریاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و کارگاه‌های دختران روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تا پایان آذرماه ساعت 18:30 در خوابگاه حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، مدرس دوره‌های قرائت قرآن پسران "سجاد کوشکی اصل" و قرائت خواهران "لیلا دورقی"، از برگزیدگان دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره‌های پیشین قرآن و عترت دانشجویی کشور هستند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.