برپایی نمایشگاه بصیرت و بیداری اسلامی در دانشگاه شهید چمران

برپایی نمایشگاه بصیرت و بیداری اسلامی در دانشگاه شهید چمران


برپایی نمایشگاه بصیرت و بیداری اسلامی در دانشگاه شهید چمران

 
نمایشگاه «بصیرت و بیداری اسلامی»  صبح یکشبنه 15 آبان ماه در سرسرای دانشکده مهندسی با حضور رییس دانشگاه دکتر حسن مروتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دکتر علیرضا مخبردزفولی، معاون پژوهشی دکتر علیرضا زراسوندی، حجت‌الاسلام والمسلمین عظیمی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و رییس دانشکده مهندسی دکتر جورابیان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، این نمایشگاه که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شده است از امروز به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

دکتر حسن مروتی در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی، محتوای این نمایشگاه را بسیار ارزشمند خواند و از جامعه دانشگاهی خوزستان خواست از این نمایشگاه بازدید کنند. وی همچنین از برگزاری مجدد این نمایشگاه در هفته پژوهش خبر داد.

دکتر مخبردزفولی نیز این نمایشگاه را یک دوره کامل بصیرت‌افزایی دانست که با توجه به توضیحات اساتید حوزه و دانشگاه در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان می‌تواند فضای تضارب افکار و نقد عالمانه را در دانشگاه تقویت کند.

شایان ذکر است؛ در این نمایشگاه غرفه‌های صهیونیست‌شناسی، جنگ نرم، جریان‌شناسی سیاسی، بیداری اسلامی، جنگ رسانه‌ای، غدیر، پاسخگویی حضوری به شبهات و... وجود دارد.


آدرس کوتاه :