برنامه های ستاد دهه فجر دانشگاه شهید چمران اهواز اعلام شد

برنامه های ستاد دهه فجر دانشگاه شهید چمران اهواز اعلام شد


برنامه های ستاد دهه فجر دانشگاه شهید چمران اهواز اعلام شد

به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر، ستاد دهه فجر دانشگاه شهید چمران اهواز تشکیل جلسه داد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این نشست که با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و مدیران روابط عمومی، تربیت بدنی، خدمات، فرهنگی، اجتماعی و امور بانوان ریاست دانشگاه همراه بود، برنامه های دانشگاه به مناسبت دهه فجر سال 96 معین و شرح وظایف اعضای ستاد اعلام شد .

در ابتدای این نشست دکتر محسن بانشی مدیر امور فرهنگی دانشگاه به مرور مصوبات جلساتی که تاکنون در این خصوص در فرمانداری و معاونت فرهنگی تشکیل شده پرداخت .

وی برنامه های این معاونت برای ایام ا... دهه فجر را شامل مسابقه عکس، انتشار نشریه ویژه دهه فجر، دیدار با خانواده شهدا، تخصیص بلیت نیم بهای سینما به دانشگاهیان، مسابقه ورزشی دانشگاهیان در سطح خوابگاه ها، دانشگاه و منطقه، پیاده روی خانواده های دانشگاهیان در صبح روز هجدهم بهمن ماه و غبارروبی مزار شهدای گمنام، فضاسازی دانشگاه و برگزاری مسابقات ویژه بانوان دانشگاهی برشمرد .

بنا به این گزارش، مدیر امور فرهنگی دانشگاه شاخص ترین برنامه های این دهه را جشن بزرگ انقلاب عنوان کرد که روز سه شنبه 17 بهمن ماه ساعت 18:30 در تالار دانشکده علوم برگزار خواهد شد .

محسن بانشی اجرای تئاتر، سرود، مسابقه زنده و اهدای جوایز، سخنرانی و برپایی غرفه گریم و نقاشی برای کودکان را از بخش های این مراسم عنوان کرد .

آدرس کوتاه :