بخش اصلی بهسازی و تعمیرات خوابگاه‌های دخترانه پس از اتمام امتحانات و خروج دانشجویان اجرایی می‌شود

بخش اصلی بهسازی و تعمیرات خوابگاه‌های دخترانه پس از اتمام امتحانات و خروج دانشجویان اجرایی می‌شود


معاون طرح و برنامه دانشگاه خبر داد؛

بخش اصلی بهسازی و تعمیرات خوابگاه‌های دخترانه پس از اتمام امتحانات و خروج دانشجویان اجرایی می‌شودمعاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: پس از اتمام امتحانات و تخلیه خوابگاه‌ها بخش اصلی بهسازی و تعمیرات خوابگاه‌های دخترانه حضرت معصومه(س) وارد فاز اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر حمیدرضا غفوری دراین‌باره بیان کرد: امیدواریم بتوانیم تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید این طرح را به پایان برسانیم.

وی ادامه داد: سال گذشته ناکارآمدی‌های موجود در سامانه‌های برودتی و حرارتی در مجتمع خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه شهید چمران اهواز موجب نارضایتی دانشجویان شد که تلاش‌های فشرده و طاقت‌فرسای همه دست‌اندرکاران به خصوص همکاران دفتر فنی در آن زمان توانست تا حد قابل‌توجهی شرایط نابسامان ایجادشده را بهبود بخشد.

معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: با درک اهمیت موضوع و باهدف جلوگیری از تکرار این حوادث کارکنان دفتر فنی دانشگاه با همکاری معاونت اداری و مالی، معاونت دانشجویی و سایر واحدهای ذی‌ربط از واسط  زمستان گذشته برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای را برای رفع مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی به خصوص سامانه‌های برودتی و حرارتی آن در دستور کار قراردادند و تمهیدات بسیاری برای رفع مشکلات در نظر گرفته شد که بخش از آن‌ها تاکنون اجرایی شده است.

غفوری بیان کرد: خوشبختانه با اتمام نیمسال دوم تحصیلی با کمک کلیه واحدهای مرتبط، این مرحله با حداقل مشکلات به پایان رسید که لازم است از همراهی تمامی مجموعه‌های ذی‌ربط تقدیر کرد.

وی عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد با ادامه این روند در هفته‌ها و ماه‌های پیش رو، باقیمانده مشکلات موجود را در خوابگاه‌ها مرتفع سازیم تا شرایط اسکان به وضعیت مطلوب و متناسب با شأن دانشجویان نزدیک شود.

معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز درباره آخرین اقدامات انجام‌شده برای بهسازی و ارتقاء سیستم‌های خنک‌کننده مجتمع‌های خوابگاهی این دانشگاه، گفت: بازسازی و نوسازی کامل برج‌های خنک‌کننده در موتورخانه‌های شماره 1 و 3، نوسازی کامل خطوط انتقال آب از موتورخانه شماره 3 تا بلوک‌های 12، 13 و 14، سرویس و اسیدشویی کلیه چیلرهای موجود، تعمیر کلیه کمپرسورهای معیوب و بازگرداندن آن‌ها به مدار استفاده، رفع مشکلات مربوط به تابلوهای برق تعدادی از چیلرها، تعویض حدود 50 دستگاه فن در اتاق‌هایی که فن‌کوئل آن‌ها به دلایل مختلف دچار ایراد بود و رفع نقص تعدادی دیگر از اقدامات انجام‌شده است.

آدرس کوتاه :