آیین تجلیل از دکتر شیخ داوودی استاد بازنشسته دانشکده کشاورزی برگزار شد

آیین تجلیل از دکتر شیخ داوودی استاد بازنشسته دانشکده کشاورزی برگزار شد


با حضور مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز؛

آیین تجلیل از دکتر شیخ داوودی استاد بازنشسته دانشکده کشاورزی برگزار شد


آیین تجلیل و قدردانی از زحمات دکتر شیخ داوودی استاد بازنشسته گروه مهندسی بیوسیستم دانشکده کشاورزی با حضور دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و جمعی از مسئولان و استادان این دانشگاه در محل آمفی‌تئاتر دانشکده کشاورزی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ابتدای این آیین دکتر نوراله معلمی رئیس دانشکده کشاورزی به نقش دکتر شیخ داوودی در برپایی کارگاه‌های گروه ماشین‌های کشاورزی اشاره کرد.

وی همچنین از همکاران بازنشسته دکتر شیخ داوودی به نیکی یادکرد و ضمن تبریک به وی به خاطر نائل شدن به افتخار بازنشستگی بعد از 45 سال تلاش بی‌وقفه، از اینکه دانشکده از وجود این استاد فرهیخته محروم می‌شود ابراز تأسف کرد.

در ادامه دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با قدردانی از تمامی کسانی که از بدو تأسیس دانشگاه تاکنون تلاش نموده و دانشگاه را به این نقطه رسانده‌اند، برای دکتر شیخ داوودی آرزوی سلامتی و موفقیت آرزو کرد.

همچنین دکتر سلیمانی مدیر گروه مهندسی بیوسیستم دانشکده کشاورزی نیز با تجلیل از تلاش‌های دکتر شیخ داوودی ابراز امیدواری کرد که ارتباط وی با این گروه آموزشی ادامه یابد. وی خواستار این شد که کارگاه هیدرولیک به نام دکتر شیخ داوودی به منظور ماندگار کردن نام این استاد دانشگاه شهید چمران اهواز، تغیر یابد.  

دکتر امید علی شهنی کرم زاده استاد دانشگاه شهید چمران اهواز نیز گفت: به منظور کیفی کردن آموزش باید به مربیان و تکنسین‌های با قابلیت بالا مجال رشد و پیشرفت داده‌شود و در این راه باید تنگناهای قانونی و موانع دیگر رفع گردد.

وی افزود: دکتر شیخ داوودی آن زمان که کارشناس بود هم بسیار مؤثر عمل می‌کرد به طوری که نیاز نبود خود و خانواده‌اش را به زحمت انداخته و به خارج از کشور برود تا مدرک دکترا بگیرد. اما سیستم تنها راه ارتقا را در مدرک گرفتن خلاصه کرده است.

در ادامه نیز دکتر شیخ داوودی با تشکر از برگزارکنندگان این آیین، گفت: خود را لایق این همه زحمت نمی‌بینم و از همه شما به خاطر ابزار محبت‌تان سپاسگزاری می‌کنم.

وی بیان کرد: عشق و علاقه من به معلمی باعث شد تا این شغل را برگزینم و اگر زمان به عقب برگردد دوباره همین راه را انتخاب خواهم کرد.

پخش نماهنگی از صحبت‌های همسر، فرزندان و همکاران قدیمی دکتر شیخ داوودی درباره وی و همچنین اهدا هدایایی به رسم یادبود به این استاد دانشگاه شهید چمران اهواز، از دیگر برنامه‌های این آیین بود.

این مراسم با حضور جمعی از استادان این دانشگاه، کارمندان شاغل در دانشکده کشاورزی و کارمندان بازنشسته و دانشجویان برگزار گردید.

آدرس کوتاه :