انتصاب دکتر مروتی به عنوان عضو کمیسیون برنامه‌ریزی آموزشی علمی کاربردی خوزستان

انتصاب دکتر مروتی به عنوان عضو کمیسیون برنامه‌ریزی آموزشی علمی کاربردی خوزستان


انتصاب دکتر مروتی به عنوان عضو کمیسیون برنامه‌ریزی آموزشی علمی کاربردی خوزستان

 

طی حکمی از سوی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی- کاربردی، دکتر حسن مروتی رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان عضو کمیسیون برنامه‌ریزی آموزشی و درسی علمی-کاربردی استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این  حکم دکتر رجبعلی برزویی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، دکتر مروتی را به مدت دو سال به سمت عضو کمیسیون مذکور منصوب نموده است.

در حکم ابلاغی به دکتر مروتی آمده است: نظر به سوابق علمی وتجربی جنابعالی و با عنایت به ماده 4 آیین نامه تشکیل کمیسیون برنامه‌ریزی آموزشی و درسی استانی شورای برنامه‌ریزی آموزشی و درسی علمی-کاربردی و ضرورت شناسایی نیازهای آموزشی و بومی سازی برنامه‌های درسی براساس قابلیت‌ها و نیازهای محلی و منطقه‌ای و توسعه کمی و کیفی آموزش‌ها با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی و به پیشنهاد رئیس کمیسیون استانی به مدت دو سال به سمت عضو کمیسیون برنامه‌ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی خوزستان منصوب می‌شوید.

گفتنی است شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه علمی کاربردی با هدف توسعه کیفی و کمی برنامه‌های درسی این مرکز آموزشی راه‌اندازی شده است. این  کمیسیون همچنین با مشارکت کارشناسان و متخصصان منطقه‌ای بومی و استانی در واحدهای استانی دانشگاه راه‌اندازی گردیده است.

با راه‌اندازی کمیسیون‌های برنامه‌ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی استانی برنامه‌ریزی درسی با رویکرد استانی و بومی طراحی شده و از انعطاف‌پذیری بالاتری برخوردار خواهد شد؛ همچنین نیازهای آموزشی بر اساس نیازها و داده‌های منطقه‌ای مورد توجه قرار می‌گیرند.

آدرس کوتاه :