افتتاح نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار در دانشگاه شهید چمران

افتتاح نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار در دانشگاه شهید چمران


افتتاح نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار در دانشگاه شهید چمران

 

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، نمایشگاه کتاب و نرم افزار امروز ساعت 13 در سرسرای دانشکده علوم افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر علیرضا مخبردزفولی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در این باره گفت: این نمایشگاه به برکت عید سعید غدیر خم برنامه‌ریزی شده بود ولی به‌دلیل تعطیلات و عدم حضور منسجم دانشجویان در دانشگاه، افتتاح آن به شنبه انتقال یافت تا با مناسبت هفته کتابخوانی نیز همراهی داشته باشد.

رییس شورای فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان خوزستان با اعلام این نکته که این نمایشگاه پنجمین نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار از آغاز سال‌جاری تاکنون بوده، برگزاری این نمایشگاه‌ها را نمادی از تلاش مجموعه فرهنگی دانشگاه برای ترویج کتابخوانی دانست که از تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری است.

دکتر مخبردزفولی افزود: به مناسبت عید سعید غدیر خم بخش نرم‌افزار نمایشگاه که 2 هزار عنوان را شامل می‌شود و غالبا محصولات جدید را در معرض انتخاب بازدیدکنندگان قرار داده، بین 20 تا 40 درصد تخفیف دارد و کتب این نمایشگاه نیز که بالغ بر 1500 عنوان را دربرمی‌گیرد، 40 درصد تخفیف دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران افزود: تمام تلاش ما این بوده و هست که کتاب‌های ارزشمند فرهنگی در سبد خرید دانشگاهیان جای ثابتی پیدا کند و دسترسی، قدرت و انگیزه خرید کتاب را خصوصا برای دانشجویان تسهیل و افزایش دهیم. 

آدرس کوتاه :