اعضای شورای کانون صنفی هیات علمی با رئیس دانشگاه دیدار کردند

شناسه : 4617790

اعضای شورای کانون صنفی هیات علمی با رئیس دانشگاه دیدار کردند



اعضای شورای کانون صنفی هیات علمی با رئیس دانشگاه دیدار کردند

 

 

 

به منظور تبادل نظر و ارایه برنامه های سومین شورای صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز، اعضای هیات رئیسه این شورا با دکتر خواجه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ابتدای این نشست دکتر غلامحسین خواجه بر همیاری، تعامل و حمایت از برنامه های شورای صنفی در چارچوب اهداف دانشگاه تاکید کرد.

وی به برخی از مسائل باقی مانده از گذشته مانند وضعیت تعاونی مصرف دانشگاه و صندوق ذخیره هیأت علمی اشاره کرد و لزوم پرداختن به آنها را توسط شورا ضروری دانست.

 خواجه در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای شورا، توصیه کرد بررسی های لازم در خصوص موارد ذکر شده انجام شده و پیشنهادات شورا به ریاست دانشگاه منتقل گردد.

در ادامه دکتر فرج پهلو رئیس شورا به ارائه توضیحاتی درباره نگرش، اهداف و ‌برنامه های پیش روی شورای سوم کانون صنفی دانشگاه شهید چمران اهواز پرداخت.

همچنین دکتر الهام پور قائم مقام شورا پس از ارائه گزارشی از روند فعالیت های شورای صنفی دوم توضیحاتی درباره برگزاری انتخابات شورای سوم، پیشینه پیگیری مسائل تعاونی مصرف دانشگاه و صندوق ذخیره هیات علمی دانشگاه بیان کرد.

درخواست تعامل هر چه بیشتر هیات رئیسه دانشگاه با شورای صنفی در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه، ارائه پیشنهادات اولیه برای بهبود عملکرد شورای صنفی به ویژه تحکیم جایگاه و نمود شورا و نیز مشخص کردن دفتر کار شورا با یاری مدیریت دانشگاه وکمک به ستاد رفاهی دانشگاه در راستای ارتقا سطح کیفی خدمات رفاهی اعضا هیات علمی از دیگر مسایل مطرح شده در این نشست بود.

این دیدار به منظور تبادل نظر بین اعضای سومین شورای صنفی هیات علمی و ریاست دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است چندی پیش رای گیری برای انتخاب اعضای جدید شورای سوم با استفاده از سامانه انتخابات معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به صورت مجازی بین اعضای کانون صنفی صورت گرفت و هفت نفر عضو اصلی و یک نفر بازرس انتخاب شدند.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.